Přejít k hlavnímu obsahu

Automobilový průmysl

V Air Liquide rozumíme průmyslovým hodnotám v automobilovém průmyslu. Vyvinuli jsme řadu řešení, která pomáhají podporovat štíhlejší procesy a efektivnější provoz.

S portfoliem více než 200 patentů týkajících se svařování a řezání a 250 svařovacích specialistů po celém světě, Air Liquide nabízí odborné znalosti a zdroje, které pomáhají optimalizovat procesy a zajišťovat bezpečnost ve Vaší práci.  Vyvinuli jsme inovativní řešení pro tepelné zpracování, svařování, řezání a potahování – se zaměřením na kvalitu plynu a výkonu, bezpečnost výrobků a balení, jednoduchou manipulaci, efektivní technickou podporu, správu aktivit a bezpečné dodávky plynů do Vašeho místa působení.  Kromě průmyslových a speciálních plynů a souvisejícího vybavení nabízíme vysoce přesné a homogenní směsné plyny pro kalibrace různých analyzátorů, které zaručují  špičkovou  reprodukovatelnost výsledků.

Automobilový průmysl

Vyberte krok, kterým Air Liquide zasahuje do vašeho hodnotového řetězce.

Proč si vybrat právě nás

 • 01

  Nabídka

  Zásobování plynem zahrnuje hromadné dodávky, prodej tlakových lahví a on-site výrobní technologie.

 • 02

  Kvalita

  Air Liquide vyrábí plyny v takovém rozsahu kvality, aby vyhovoval Vašim potřebám.

 • 03

  Udržitelnost

  Naše plyny ARCAL ™, LASAL ™ a FLAMAL ™ pro kovovýrobu byly navrženy s ohledem na životní prostředí, se sníženým podílem oxidu uhličitého a oxidů dusíku v emisích.

Air Liquide na veletrhu PRODUCTRONICA 2017

Říjen 30, 2017, Air Liquide v České republice, Electronics