Přejít k hlavnímu obsahu
Kovovýroba
Vyberte krok, kterým Air Liquide zasahuje do vašeho hodnotového řetězce.

MIG/MAG a TIG svařování

Metal Active Gas (MAG)- kovem aktivované plynové  svařování  je vysoce flexibilní a adaptivní proces, používán při dosáhnutí vysoké produktivity a kvalitních výsledků. Tento postup se používá pro ruční a poloautomatické svařování nebo automatizované / robotizované zařízení na nízkolegované uhlíkové oceli nebo vysoce legované nerezové oceli.

 Metal Inert Gas (MIG)- kovový inertní plyn se používá pro materiály citlivé na oxidaci, jako je hliník nebo slitina mědi.

Proces svařování wolframovým inertním plynem (TIG svařování) - běžně používaný pro spojování nerezové oceli, hliníku a jeho slitin - umožňuje velmi vysokou kvalitu svaru, která má být dosažena u mimořádně náročných projektů v oblastech tlakových nádob, potrubí, potravinářských obalů a letadel. Tento proces využívá elektrického oblouku mezi kovy, které mají být spojeny a netavitelnými elektrodami na báze wolframu, která se nachází ve svařovacím hořáku.

Značky

Zdroje

Bezpečnostní listy

Proč si vybrat nás?

 • 01

  Různorodá nabídka

  Režimy zásobování plynem zahrnují dodávky kapaliny, lahví a „on-site“ výrobní technologie.

 • 02

  Odbornost

  Celosvětová síť průmyslových odborníků je pro vás k dispozici, aby vás mohli podporovat ve vývoji řešení pro vaše jedinečné výzvy. Naše týmy mají bohaté zkušenosti a odborné znalosti v oblasti tepelného zpracování, povrchových úprav a řezací techniky.

 • 03

  Udržitelnost

  Naše řešení plynů ARCAL ™, LASAL ™ a FLAMAL ™ pro kovovýrobu byly navrženy s ohledem na životní prostředí a se sníženými hodnotami emisí oxidu uhličitého a oxidů dusíku.