Přejít k hlavnímu obsahu
Kovovýroba
Vyberte krok, kterým Air Liquide zasahuje do vašeho hodnotového řetězce.

Tepelné zpracování

Rozsáhlé technické znalosti Air Liquide v procesů tepelného zpracování, spolu s našimi bezpečnými, spolehlivými a na míru šitých řešení plynu, vám pomůže optimalizovat provoz a řízení nákladů. ALNAT ™ je vyhrazená nabídka Air Liquide pro aplikace tepelného zpracování, která zahrnuje dodávku plynu a zařízení pro manipulaci s plynem, stejně jako širokou škálu služeb týkajících se výroby, používání a kontroly atmosféry v průmyslových tepelné zpracovací pecí. Air Liquide také vyrábí různé plynné vodíkové směsi v širokém rozsahu zůstatků a možnostech balení, a všech zařízení pro manipulaci s průmyslovými plyny. Tyto směsi plynů se používají zejména k úpravě vlastností struktury oceli, jako je tvrdost a pružnost.

Značky

Plyny

Příslušenství

Zdroje

Bezpečnostní listy

Proč si vybrat nás?

 • 01

  Různorodá nabídka

  Režimy zásobování plynem zahrnují dodávky kapaliny, lahví a „on-site“ výrobní technologie.

 • 02

  Odbornost

  Celosvětová síť průmyslových odborníků je pro vás k dispozici, aby vás mohli podporovat ve vývoji řešení pro vaše jedinečné výzvy. Naše týmy mají bohaté zkušenosti a odborné znalosti v oblasti tepelného zpracování, povrchových úprav a řezací techniky.

 • 03

  Udržitelnost

  Naše řešení plynů ARCAL ™, LASAL ™ a FLAMAL ™ pro kovovýrobu byly navrženy s ohledem na životní prostředí a se sníženými hodnotami emisí oxidu uhličitého a oxidů dusíku.