Přejít k hlavnímu obsahu

O nás

Air Liquide je světový lídr v oblasti plynů, technologií a služeb pro průmysl.

Air Liquide v České republice je Váš spolehlivý dodavatel plynů.

Společnost Air Liquide vstoupila na český trh v roce 2001. Od vstupu společnosti na český trh v roce 2001 si Air Liquide získal pozici pokročilého distributora plynů pro průmysl.

Náše pokročilé technologie nám umožňují poskytovat inovativní a globální řešení a služby, které zlepšují produkci našich zákazníků, bezpečnost a ochranu životního prostředí.

Plnírna technických plynů

Naše moderní plně automatizované plnící centera zaisťují plyny s precizní a opakovatelnou kvalitou a poskytují stabilní složení plynu v průběhu neustálého pužívaní lahví. Kromě toho využívá Air Liquide speciální technologii pro ochranu vniknutí nečistot u plných i prázdnych lahví.
Plnírna technických plynů v České republice se nachází v Čáslavi.

Zásobovací schopnosti

Air Liquide v České republice nabízí vlastní řešení dodávek v závislosti na konkrétní charakteristiky plynu a individuálním požadavkům zákazníků. Naše plyny mohou být dodány v stlačených plynových láhvích samostatně nebo ve svazcích a v izolovaných kryogenních cisternách, které transportují kapalný plyn do skladovacích nádrží. Nabízíme také řešení "on-site" generátoru, který je určen k výrobě plynů přímo na místě u zákazníka (nabízíme zařízení na výrobu kyslíku, dusíku a stlačeného vzduchu). Naše provozní pokrytí a logistika v Evropě také poskytuje maximální spolehlivost dodávek produktů.

 

Technologie a služby

Aby bylo možné efektivně, bezpečně a hospodárně aplikovat plyny do procesu u zákazníka, Air Liquide vyvinula pokročilé aplikační technologie v oblasti svařování a řezání, tepelného zpracování, metalurgie, potravinářského průmyslu a jiných, které umožňují našim klientům, aby splňovaly nejvyšší standardy. Air Liquide také vyvinula inovativní služby v oblasti sledování, distribuce a řízení plynů s cílem pomoci našim zákazníkům zaměřit se na jejich hlavní činnost a zároveň poskytuje zvýšenou spolehlivost, pohodlí a úsporu.

Lidé a zdroje

Air Liquide v České republice nabízí nejlepší kombinaci místních, kvalifikovaných a proaktivních týmů, které čerpají znalosti z obrovské skupiny inženýrsky a technologicky osvědčených postupů. Ty jsou snadno dostupné pro vyvinutí „state of the art“ (moderních a inovativních) řešení pro potřeby našich zákazníků v české republice.

Globální řešení

Naším cílem je poskytnout globální řešení, které je soustředěno na:

  • naši silnou průmyslovou základnu v České republice,
  • prvotřídní služby s vysoce technickým zaměřením,
  • závazek týmu odborníků poskytnout průběžnou pomoc v oblasti strojírenství, výzkumu a vývoje, provozní spolehlivosti, bezpečnosti a řízení rizik a vlastního procesního know-how.