Přejít k hlavnímu obsahu

Kyslík

Spolehlivé dodávky, které vyhovují vašim potřebám

O2
Kyslík
CAS Number: 7782-44-7
UN1072 (plyn); UN1073 (kapalně schlazen)

Kyslík je učen pro mnoho průmyslových odvětví. Masivní objemy průmyslového kyslíku se používají ke zlepšení řady průmyslových procesů. Objemy kapalných plynů kyslíku se používají během zpracování kovů jakým je tavení, řezání a svařování.

Kyslík zvyšuje účinnost v celé řadě procesů snížení množství použitého paliva a snížení emisí oxidu uhličitého.

Kyslík zvyšuje efektivitu a flexibilitu čistírny odpadních vod.

Kyslík se používá v kalibračních plynných směsích pro petrochemický průmysl; pro monitorování emisí životního prostředí, pro bezpečnostní monitory a analyzátory stopových nečistot.

Vlastnosti plynů

Neprohlédněte Encyklopedii plynů Air Liquide, dostupnou v angličtině a francouzštině, která umožňuje uživatelům rychlý přístup k spoustě informací o fyzikálních a chemických vlastnostech molekul plynů s uvedením kompatibility materiálu různých plynů a popisuje jejich hlavní průmyslové aplikace.

Služby

Chtěli byste zvýšit produktivitu, zjednodušit spravování vašich dodávek plynu a zlepšit výnos vašich procesů nebo produkce? Rovněž musíte splňovat vyšší bezpečnostní standardy, aby byly v souladu s předpisy a řešit požadavky na životní prostředí? Air Liquide vám nabízí plné spektrum služeb, které vyhovují vašim potřebám.