Přejít k hlavnímu obsahu

Potravinářský průmysl

Od roku 1902 vedl Air Liquide cestu k bezpečným a účinným plynovým řešením pro potravinářský průmysl. Zabezpečujeme celý potravinářský průmysl dodavatelského řetězce, "od farmy na stůl". Vyvinuli jsme inovativní a udržitelné řešení, která splňují nejpřísnější hygienické a bezpečnostní normy ve prospěch průmyslu i spotřebitele. Ať už v mrazu, v ochranné balící atmosféře, kvalitě i zachování chuti, sycení, inertizace a / nebo v průběhu zpracování a distribučních řetězců, je naším cílem zvýšit Vaši produktivitu a ziskovost pro prodloužení trvanlivosti produktu při současném zajištění bezpečnosti a kvality.

Naše nabídky jsou kompatibilní s jakýmkoli druhem nastavení výroby potravin - od přípravy surovin až po transport hotového výrobku jsou založeny na silné technické znalosti. Naše rozsáhlé znalosti z potravinářského průmyslu jsou zakotvena ve více než 100 let zkušeností a celosvětové sítě výzkumu a vývoje. Vedeme průmysl v bezpečné výrobě a spolehlivých dodávkách prémie kvalitních průmyslových plynů, včetně potravinářských plynů. Použili jsme tyto znalosti a zkušenosti pro vytvoření speciální značku potravinářských plynů: ALIGAL ™.


Bezpečnost na prvním místě

Zkapalňování oxidu uhličitého a dusíkové výrobní zařízení sloužící pro potravinářský a nápojový průmysl zabezpečilo Air Liquide dosáhnutí certifikace Food Safety System (PN-EN ISO 22000: 2006), což je mezinárodně uznávaný standard pro bezpečnost potravin. Naše inovativní systémy kryogenní zmrazení splňuje současné nejpřísnější normy pro bezpečnost potravin k dispozici po celém světě.


Silná tradice inovací

Když si zvolíte Air Liquide, můžete se spolehnout na dynamické mnohostrannou společnost zavázanou k solidnímu růstu prostřednictvím osvědčených technických řešení. Naši potravinářský průmyslový odborníci neustále úzce spolupracují s naší výzkumnými a vývojovými skupinami na rozvoji inovačních kryogenních technologií v rámci celého dodavatelského řetězce. Neustále se snažíme najít způsoby, jak zlepšit bezpečnost a kvalitu potravin tím, že pracujeme na posílení konzervaci potravin, skladování, zpracování a dopravy. Naše výzkumná a vývojová centra jsou vybavena špičkovými zařízení včetně mikrobiální laboratoře, výzkumné laboratoře a poloprovozu pro měření, testování a vývoj kryogenní a plynové aplikace pro potravinářský a nápojový průmysl.

Potravinářský průmysl

Vyberte krok, kterým Air Liquide zasahuje do vašeho hodnotového řetězce.

Proč si vybrat nás?

 • 01

  Certifikované plyny

  Produkty Air Liquide splňují v České republice nejvyšší standardy pro bezpečnost a kvalitu potravin.

 • 02

  Sledovatelnost

  Na všech stupních výrobního řetězce potravin udržujeme shodu se zásadami hygieny potravin za použití pravidel HACCP.

 • 03

  Průmyslová odbornost

  Air Liquide neustále zlepšuje a vynalézá nové aplikace a zařízení pro potravinářský průmysl, které řeší vznikající problémy v oblasti bezpečnosti a kvality potravin.

Air Liquide na veletrhu PRODUCTRONICA 2017

Říjen 30, 2017, Air Liquide v České republice, Electronics