Přejít k hlavnímu obsahu

ALPHAGAZ™

Unikátní řada produktů ALPHAGAZ™ pro zajištění optimálního výkonu vašeho laboratorního vybavení, které splňuje všechny požadavky na kvalitu.

Unikátní řada produktů ALPHAGAZ™ pro zajištění optimálního výkonu vašeho laboratorního vybavení, které splňuje všechny požadavky na kvalitu.

Již mnoho let vám Air Liquide nabízí sortiment speciálně určený pro laboratorní a analytické aplikace. Vyráví se více než 30 směsí ve výrobních závodech, které jsou strategicky umístěny po celém světě. 14 z nich má vysoký stupeň odbornosti a má na starosti výhradně výrobou vysoce přesných směsí.

Air Liquide má 5 analytických laboratoří v Evropě autorizovanými národními orgány (Francie, Německa, Španělska, Švýcarska, Holandska) a výrobu kalibračních směsí na míru v souladu s normou ISO 17025.

Naše zkušený tým specialistů a odborníků za pomoci rozsáhlých zdrojů vědomostí vás poradí nejen s využitím plynu, ale také s manipulací s analytickým příslušenstvím.

Láhve pro laboratorní plyny

Láhve, určené výhradně pro laboratorní plyny, jsou k dispozici ve dvou velikostech: B10 a B50. Jsou vyrobeny z oceli a mají chromované mosazné ventily (pokryté teplem smrštitelnou fólii), stejně jako NRV-RPV ventily. Válce se suší, odsát a zahřívá před plněním.

Plnicí rampy jsou výhradně určeny pro laboratorní plyny.

V současné době, některé z výrobků ALPHAGAZ™ jsou k dispozici v lahvích opatřených ventily SMARTOP™. A konečně, všechny naše produkty z celé řady ALPHAGAZ™ 1, ALPHAGAZ™ 2 a ALPHAGAZ™ MIX budou vybaveny tímto způsobem. Inovativní a ergonomický válec SMARTOP™ ventil umožňuje jednodušší ovládání válců:

  • ergonomický a ochranný kryt zaručuje pohodlí a bezpečnost při práci,
  • pákou aktivovaný ventil umožňuje rychlú ON / OFF akci,
  • tlakoměr vám okamžitě umožní vidět dostupné množství bez použití regulátoru.

Nyní můžete zlepšit bezpečnost v laboratorním prostředí, kde kvalita plynů a ergonomie válce pomůže efektivněji a přesněji fungovat.

Příslušenství

Air Liquide nabízí celou řadu příslušenství pro nakládání s čistými plyny (až do N60: 99,9999%) a směsmi. Vaše aplikační zařazení a související specifikace plynu jsou nesmírně důležité. Správný výběr a montáž vašeho zařízení může zachovat integritu vašich výsledků analýzy plynů.